Výživa pro psy - výživa pro kočky » Spolupráce s univerzitami

Spolupráce s univerzitami

Veterinární diety WALTHAM® patří již dlouhá léta k absolutní špičce v oblasti speciální výživy pro domácí mazlíčky. Tohoto úspěchu se nám podařilo dosáhnout díky dokonale vyváženým recepturám, moderním výrobním technologiím a především díky spolupráci s veterináři, chovateli a vědeckými pracovníky, kteří se specializují na výživu psů a koček. Tento okruh spolupracovníků jsme nedávno rozšířili o specialisty z Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně (VFU), která je nejprestižnějším vědeckým pracovištěm v České republice.

VFU se zařadila s dalšími 19 univerzitami a výzkumnými ústavy z celého světa do mezinárodního projektu pod záštitou značky WALTHAM®. Cílem snažení těchto odborníků je najít nové možnosti prevence a léčby různých onemocnění prostřednictvím špičkové výživy. Výsledkem bude receptura, která podpoří nebo dokonce nahradí tradiční léčebné postupy, mezi které patří např. celoživotní podávání léků.
Společným cílem je co nejlépe porozumět potřebám domácích mazlíčků, vyhovět jejich nárokům na výživu a životní podmínky a připravit jim tak lepší a kvalitnější život.

Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
Zpět  |  Nahoru | Tisk